BCAS100505A601 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 600 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 100mA 1.2Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 100mA |
יצרן Max Echo | התנגדות DC (DCR) (מקס') 1.2Ohm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גובה (מקס') 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |
עכבה @ תדר 600 Ohms @ 100 MHz |