BCAS100505B471
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCAS100505B471TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCAS100505B471CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCAS100505B471DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCAS100505B471
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 300mA 800mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
800mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz