BCAS160808H221
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCAS160808H221TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCAS160808H221CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCAS160808H221DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCAS160808H221
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
220 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 100mA 800mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
800mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz