BCAS160808K102
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCAS160808K102TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCAS160808K102CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCAS160808K102DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCAS160808K102
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 100mA 1Ohm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz