BCAS160808K102 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 100mA 1Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 100mA |
יצרן Max Echo | התנגדות DC (DCR) (מקס') 1Ohm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גובה (מקס') 0.031 אינץ' (0.80 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
עכבה @ תדר 1 kOhms @ 100 MHz |