BCMS201209A121 5A RDC015
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS201209A1215ARDC015TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS201209A1215ARDC015CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS201209A1215ARDC015DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS201209A121 5A RDC015
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 5A 15mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
יצרן
Max Echo
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
15mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz