BCMS201209A300
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS201209A300TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS201209A300CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS201209A300DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS201209A300
תיאור
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
30 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 6A 8mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
8mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
30 Ohms @ 100 MHz