BCMS201209A390 RDC008 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 39 OHM 0805 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 39 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 6A 8mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 6A |
יצרן Max Echo | התנגדות DC (DCR) (מקס') 8mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
עכבה @ תדר 39 Ohms @ 100 MHz |