BCMS201209A600 RDC02
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS201209A600RDC02TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS201209A600RDC02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS201209A600RDC02DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS201209A600 RDC02
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 4A 20mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz