BCMS201209A800 5A RDC01
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS201209A8005ARDC01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS201209A8005ARDC01CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS201209A8005ARDC01DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS201209A800 5A RDC01
תיאור
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
80 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 5A 10mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
80 Ohms @ 100 MHz