BCMS321611A121 RDC01
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS321611A121RDC01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS321611A121RDC01CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS321611A121RDC01DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS321611A121 RDC01
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 6A 10mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
יצרן
Max Echo
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz