BCMS321611A310
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS321611A310TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS321611A310CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS321611A310DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS321611A310
תיאור
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
תיאור מפורט
31 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 6A 6mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
6mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
31 Ohms @ 100 MHz