BCMS451616A600
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS451616A600TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS451616A600CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS451616A600DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS451616A600
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1806 (4516 מטרי) 6A 8mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
6A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
8mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1806 (4516 מטרי)
גובה (מקס')
0.063‏ אינץ' (1.60‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz