BCMS565018I181 5A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 180 OHM 2220 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 180 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 2220 (5650 מטרי) 5A 20mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 5A |
יצרן Max Echo | התנגדות DC (DCR) (מקס') 20mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 2220 (5650 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו כוח | גובה (מקס') 0.071 אינץ' (1.80 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.220 אינץ' x רוחב 0.200 אינץ' (5.59 מ"מ x 5.08 מ"מ) |
עכבה @ תדר 180 Ohms @ 100 MHz |