BCMS565018I181 5A
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-BCMS565018I1815ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-BCMS565018I1815ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-BCMS565018I1815ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BCMS565018I181 5A
תיאור
FERRITE BEAD 180 OHM 2220 1LN
תיאור מפורט
180 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 2220 (5650 מטרי) 5A 20mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
2220 (5650 מטרי)
גובה (מקס')
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.220‏ אינץ' x‏ רוחב 0.200‏ אינץ' (5.59 מ"מ x‏ 5.08‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
180 Ohms @ 100 MHz