EBMS100505K600
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-EBMS100505K600TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-EBMS100505K600CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-EBMS100505K600DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EBMS100505K600
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 300mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz