HBLS1005-6N8J_M
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-HBLS1005-6N8J_MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-HBLS1005-6N8J_MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-HBLS1005-6N8J_MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HBLS1005-6N8J_M
תיאור
FIXED IND 6.8NH 300MA 290 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 300 mA ‎290mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎290mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-100MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4.2GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±5%