HBLS1005-6N8J_M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 6.8NH 300MA 290 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 300 mA 290mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 290mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 8 ב-100MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 4.2GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 MHz |
סוג רב-שכבתי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |