HBWS1608-12NJ
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-HBWS1608-12NJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-HBWS1608-12NJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-HBWS1608-12NJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HBWS1608-12NJ
תיאור
FIXED IND 12NH 700MA 130 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA ‎130mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎130mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
35 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%