HBWS1608-56NJ
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-HBWS1608-56NJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-HBWS1608-56NJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-HBWS1608-56NJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HBWS1608-56NJ
תיאור
FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM
תיאור מפורט
56 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 600 mA ‎310mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎310mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
40 ב-200MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
1.9GHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
200 MHz
טולרנס
±5%