HBWS1608-7N5J
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-HBWS1608-7N5JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-HBWS1608-7N5JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-HBWS1608-7N5JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HBWS1608-7N5J
תיאור
FIXED IND 7.5NH 700MA 106 MOHM
תיאור מפורט
7.5 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA ‎106mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎106mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
28 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4.8GHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
טולרנס
±5%