HBWS1608-8N7J
מק"ט מוצר של DigiKey
5262-HBWS1608-8N7JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5262-HBWS1608-8N7JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5262-HBWS1608-8N7JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HBWS1608-8N7J
תיאור
FIXED IND 8.7NH 700MA 109 MOHM
תיאור מפורט
8.7 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA ‎109mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎109mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
28 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4.6GHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
טולרנס
±5%