A301-100-F3
מק"ט מוצר של DigiKey
1866-5099-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A301-100-F3
תיאור
INVERTER 12VDC 100W 1 OUTLET
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12VDC כניסת מתח 100 W יציאת הספקת-כוח רצופה מהפך 1 יציאות AC אירופה
קטגוריה
מחבר - כניסת מתח
תקע מצת סיגריות
יצרן
MEAN WELL USA Inc.
הספק - יציאה, רצוף
100 W
סדרה
הספק - יציאה, נחשול
200 W
אריזה
תיבה
יכולת תפעול מרחוק
לא
סטטוס החלק
פעיל
האזור בשימוש
אירופה
סוג
מהפך
גודל
אורך 6.69 אינץ' ‏x‏ רוחב 2.56 אינץ'‏ x‏ גובה 2.36 אינץ'‏ (170.0‏ מ"מ x‏ 65.0‏ מ"מ x‏ 60.0‏ מ"מ)
מתח - יציאה
230VAC
מאפיינים
יציאה(ות) USB‏
מתח - כניסה
12VDC