DRS-240-36CAN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
FORTEC Power GmbH
קיים במלאי: 2
גיליון נתונים
AC או DC ספק-כוח למסילות DIN‏ 1 יציאה 36V 6.6A
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DRS-240-36CAN
מק"ט מוצר של DigiKey
1866-DRS-240-36CAN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRS-240-36CAN
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
6.6A
הספק (Watts)
238W
סדרה
מתח - בידוד
4 kV
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C (עם ירידת הערך הנומינלי (Derating‏))
מתח AC - כניסה
90 ~ 305VAC
מתח DC‏ - כניסה (מינ')
127V
מתח DC‏ - כניסה (מקס')
431V
מספר סטנדרטי
מתח - יציאה 1
36V