DRS-240-48CAN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
MEAN WELL USA Inc.
קיים במלאי: 48
גיליון נתונים
AC או DC ספק-כוח למסילות DIN‏ 1 יציאה 48V 5A
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DRS-240-48CAN
מק"ט מוצר של DigiKey
1866-DRS-240-48CAN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRS-240-48CAN
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
5A
הספק (Watts)
240W
סדרה
מתח - בידוד
4 kV
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C (עם ירידת הערך הנומינלי (Derating‏))
מתח AC - כניסה
90 ~ 305VAC
מתח DC‏ - כניסה (מינ')
127V
מתח DC‏ - כניסה (מקס')
431V
מספר סטנדרטי
מתח - יציאה 1
48V