DRS-480-24CAN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
MEAN WELL USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
AC או DC ספק-כוח למסילות DIN‏ 1 יציאה 24V 20A
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DRS-480-24CAN
מק"ט מוצר של DigiKey
1866-DRS-480-24CAN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRS-480-24CAN
תיאור
PWR SUPP, BATT & COND
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
20A
יצרן
MEAN WELL USA Inc.
הספק (Watts)
480W
סדרה
מתח - בידוד
4 kV
אריזה
בתפזורת
יישומים
ITE (מסחרי)
סטטוס החלק
פעיל
יעילות
0.925
סוג כניסה
AC או DC
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C (עם ירידת הערך הנומינלי (Derating‏))
מספר היציאות
1
מאפיינים
תיקון גורם הספק (PFC), כניסה אוניברסלית
מתח AC - כניסה
90 ~ 305VAC
גודל / מידה
אורך 5.93 אינץ' ‏x‏ רוחב 4.33 אינץ'‏ x‏ גובה 4.93 אינץ'‏ (150.7‏ מ"מ x‏ 110.0‏ מ"מ x‏ 125.2‏ מ"מ)
מתח DC‏ - כניסה (מינ')
127V
סוכנות הרשאות
CB, CE, cURus, EAC, UKCA
מתח DC‏ - כניסה (מקס')
431V
מספר סטנדרטי
מתח - יציאה 1
24V