ME6038X12B1+6-FSR
מק"ט מוצר של DigiKey
1570-1748-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ME6038X12B1+6-FSR
תיאור
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎57.5 CFM‎‏ (1.61 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
מאפיינים
בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר), מגן עומס-יתר תרמי (TOP)
יצרן
רעש
63.0dB(A)
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cUL, UL
מתח - נומינלי
משקל
‎0.23 lb (104.33 g)‎
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.40A
רוחב
38.00 מ"מ
תחום מתח
7 ~ 13.2VDC