CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2195-CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2195-CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏4.1‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.161‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (4.10 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF