CC7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TC-QA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Micro Crystal AG
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Micro Crystal AG
קיים במלאי: 1,000
גיליון נתונים
32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TC-QATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
אפיצות תדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
9pF