CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QA
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
אפיצות תדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
7pF