CM7V-T1A-LOW-ESR-32.768KHZ-7PF-20-TA-QC
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CM7VT1ALOWESR32.768KHZ7PF20TAQCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2195-CM7VT1ALOWESR32.768KHZ7PF20TAQCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2195-CM7VT1ALOWESR32.768KHZ7PF20TAQCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
7pF