CM8V-T1A-03-32.768KHZ7.0PF-20PPM-TA-QC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Micro Crystal AG
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Micro Crystal AG
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CM8V-T1A-03-32.768KHZ7.0PF-20PPM-TA-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
7pF