CM8V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TC-QC
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TC-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF