CM8V-T1A-32.768KHZ-6PF-20PPM-TA-QC
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-6PF-20PPM-TA-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-6PF-20PPM-TA-QCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-6PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
6pF