1N5342/TR12 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 1,469
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 456
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 947
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 5 W ±20% חור מעבר ‎T-18‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1N5342/TR12
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5342/TR12-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5342/TR12
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 5W T18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 4.9 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 1 A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
‎T-18‎
הספק - מקס'
5 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
1 Ohms