1N5352B/TR12
מק"ט מוצר של DigiKey
150-1N5352B/TR12TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-1N5352B/TR12CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5352B/TR12
תיאור
DIODE ZENER 15V 5W T18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 5 W ±5% חור מעבר ‎T-18‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 10.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 1 A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎T-18‎
הספק - מקס'
5 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
2.5 Ohms