1N5418US
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5418US-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5418US
תיאור
DIODE STANDARD 400V 3A B SQMELF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 400 V 3A הרכבה משטחית B, SQ-MELF
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1N5418US דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
150 ns
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 400 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
מארז ההתקן של הספק
B, SQ-MELF
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 9 A