1N5927BP/TR8
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5927BP/TR8-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5927BP/TR8
תיאור
DIODE ZENER 12V 1.5W DO204AL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 1.5 W ±5% חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 9.1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
1.5 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
6.5 Ohms