1N5928PE3/TR8 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 66
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 13 V 1.5 W ±20% חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1N5928PE3/TR8
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5928PE3/TR8-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5928PE3/TR8
תיאור
DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 9.9 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±20%
הספק - מקס'
1.5 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms