24LC025-I/MS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 270
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 26
קיים במלאי: 417
EEPROM זיכרון IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-MSOP
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
24LC025-I/MS
מק"ט מוצר של DigiKey
24LC025-I/MS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
24LC025-I/MS
תיאור
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
24LC025-I/MS דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
I2C
יצרן
תדר השעון
400 kHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
פעיל
זמן גישה
900 ns
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
סוג זיכרון
בלתי נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)