24LC025-I/ST
מק"ט מוצר של DigiKey
24LC025-I/ST-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
24LC025-I/ST
תיאור
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns ‎8-TSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
24LC025-I/ST דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
I2C
יצרן
תדר השעון
400 kHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
פעיל
זמן גישה
900 ns
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
סוג זיכרון
בלתי נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)