25AA010A-I/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25AA010A-I/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25AA010A-I/SN
תיאור
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25AA010A-I/SN דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
10 MHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)