25LC010AT-E/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
150-25LC010AT-E/SNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-25LC010AT-E/SNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-25LC010AT-E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC010AT-E/SN
תיאור
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25LC010AT-E/SN דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
10 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)