25LC020AT-E/SN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 61
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM זיכרון IC 2Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
25LC020AT-E/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC020AT-E/SN-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC020AT-E/SN
תיאור
IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
25LC020AT-E/SN דגמים
תדר השעון
10 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)