25LC040/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC040/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC040/SN
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 2 MHz 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
25LC040/SN דגמים
תדר השעון
2 MHz
אריזה
צינור
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)