25LC040AT-E/MC
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC040AT-E/MCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
25LC040AT-E/MCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
25LC040AT-E/MCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC040AT-E/MC
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 10 MHz ‎8-DFN (2×3)‎
מודלים EDA/CAD
25LC040AT-E/MC דגמים
תדר השעון
10 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)