25LC256-E/ST
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC256-E/ST-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC256-E/ST
תיאור
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 256Kbit SPI 10 MHz ‎8-TSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25LC256-E/ST דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
10 MHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)