25LC512-E/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC512-E/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC512-E/SN
תיאור
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 512Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
25LC512-E/SN דגמים
תדר השעון
20 MHz
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)