5KP16E3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 2,331
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
28.8V מלחץ 174A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP16E3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP16E3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP16E3/TR13
תיאור
TVS DIODE 16VWM 28.8VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
174A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28.8V