APT14F100B
מק"ט מוצר של DigiKey
APT14F100B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT14F100B
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 14A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1000 V 14A (Tc) 500W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
120 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3965 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
500W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 [B]‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V